Максим «Піротехнік» Лазоришин - фанат футбольного клубу "Калуш".
Максим Вікторович Лазоришин народився 18 березня 2001 року в місті Івано-Франківськ, а з 2002 року його сім'я проживає в м. Калуш (Івано-Франківської обл.). Навчався у школі №2 та Калуському ВПТУ №7, де здобув спеціальність "кухар-офіціант". В шкільні роки займався авіамоделюванням, легкою атлетикою та спортивним орієнтуванням, захоплювався кулінарією.
Ріс Максим в багатодітній сім'ї. Коли йому було 11 років, батько залишив сім'ю, тож хлопець разом із сестрами допомагав мамі з вихованням молодшого брата. З 15 років почав працювати, аби допомагати родині ще й фінансово. Працював кухарем, офіціантом-барменом в закладах харчування Калуша та Івано-Франківська. Такі життєві обставини вплинули на формування сильного характеру юнака. Він був серйозним, відповідальним, врівноваженим, приймав дорослі, як на його вік, рішення, брав на себе зобов'язання і водночас був надзвичайно добрим, енергійним та життєрадісним веселуном.
У 2016 році Максим, ще навчаючись в школі, починає цікавитись громадським життям Калуша та вступає до громадської організації «Молодий Народний Рух» та «Спілка Католицької Молоді». Основним напрямком цих організацій є виховання молоді у патріотичному та християнському дусі, організація вишколів, волонтерська діяльність тощо. Активно брав участь в багатьох заходах цих організацій, зокрема у волонтерських акціях. Перша акція була по збору пластикових кришок та коштів, для протезування поранених воїнів у зоні АТО, де Максим проявив неабияку активність та зробив надзвичайно багато для того, щоб в найкоротший термін кошти були зібрані та передані волонтерам.
На фанатську трибуну ФК "Калуш" вперше прийшов у 15 років, відвідавши матч червоно-чорних. Погода в той день була дощова і команда не змогла потішити результатом своїх фанатів, проте Максим твердо вирішив для себе, що хоче стати активним вболівальником Калуша. А вже у 2018 році був одним з засновників калуського фанатського руху, який отримав своє "друге дихання", коли Максим спільно зі своїми побратимами вирішили відновити ультрас-групу в місті. Псевдо «Піротехнік» отримав через те, що завжди на всі матчі, марші і перформанси відповідав за замовлення піротехніки, знав всіх оптових постачальників, і завжди вміло розраховував кількість необхідної піро на той чи інший матч.
В 2019році, коли Максиму виповнилося 18-ть, він прийняв рішення йти служити. Обравши прикордонні війська, підписав контракт з Кінологічним навчальним центром Західного регіонального управління ДПСУ України, пізніше 7-й прикордонний Карпатський загін. Під час служби брав участь у міжнародних військових навчаннях "Rapid Trident 2020" на Яворівському полігоні та спецоперації "Полісся" на білоруському кордоні в гр«удні 2021 року. Здобував нові знання і вдосконалював свої вміння та навички. Був інструктором з тактичної медицини, інструктором із застосування групової зброї.
На початок повномасштабної війни Максим вже отримав звання старшого сержанта та служив у складі спецпідрозділу «Шквал» комендатури швидкого реагування інспектором прикордонної служби 2-ї категорії, кулеметником.
Разом з бойовими побратимами «Піротехнік» виконував завдання практично по всій території, де велися бойові дії. Побратими згадують Максима, як вірного і надійного друга. Рішучий і винахідливий, не було таких питань, які він не зміг би вирішити. Коли формувалися екіпажі для бойового виїзду і хлопці писали список напарників, у всіх номером першим був Макс.
Досвід участі в ультрас русі згодився і на фронті, «Піротехнік» знав де і як знайти необхідне спорядження чи екіпірування, дбав про матеріальне забезпечення побратимів.
Черговий бойовий виїзд на Донеччину став для 21-річного захисника останнім. 15 січня 2023 року, під час виконання службових обов'язків поблизу міста Соледар, Максим Лазоришин загинув. Указом Президента України від 26 липня 2023 року нагороджений медаллю «Захиснику Вітчизни» (посмертно).