Антон «Сіф» Грицай - фанат футбольного клубу “Ворскла” (Полтава), представник колективу «Crew of Golden Eagle».
Антон Юрійович Грицай народився 7 травня 1987 року у місті Полтава. Закінчив історичний факультет Полтавського національного педагогічного університету ім. В. Г. Короленка, куди пішов за покликом душі, адже понад усе любив Україну. Був активним футбольним вболівальником, входив до спільноти ультрас полтавського клубу «Ворскла». Став одним із засновників ультрас-угрупування C.O.G.E. Багато часу приділяв навколофутбольній темі, займався єдиноборствами.
Антон Грицай брав участь у подіях Революції Гідності у складі Полтавської Самооборони. Був одним з авторів графіті-меморіалу Небесній Сотні, що неподалік Полтавської державної аграрної академії. У вересні 2014 р. добровільно вступив до лав батальйону «Азов». На сайті героїчного, тепер вже полку, зазначається, що прийшовши до «Азову», Антон опинився у вартовій чоті, потім став бійцем першої сотні батальйону. Коли «Сіф» переводився у бойовий підрозділ, обирав між артилерією і піхотою. Хотів взяти кулемет, але вільного ПКМу тоді не знайшлось, тож він був стрільцем. Один з перших його виїздів – чергування після теракту в Маріуполі. 24 січня 2015-го він бачив, як по мікрорайону Східний прилітають «Гради», що забрали 31 людське життя. Антон не міг бездіяти і хотів іти вперед, іти у наступ.
Загинув хоробрий полтавський ультрас 15 лютого 2015 року в селі Широкине (Волноваського р-ну Донецької обл). Відбулося це під час Павлопіль-Широкинської наступальної операції. Якраз того дня, коли наступило так зване «перемир’я». Російські терористи здійснили спробу прориву бронетехніки в Широкине. Завдяки густому туману в село зайшли танки та жива сила супротивника, працювала артилерія та міномети. Азовці відбили атаку. Розпочалось позиційне протистояння. До обіду терористи продовжували обстріл позицій українського батальйону зі стрілецької зброї. Ближче до вечора азовцям вдалось евакуювати з Широкиного цивільних мешканців, які залишались у селі впродовж усього протистояння. У підсумку було знищено майже сотню бойовиків та десять одиниць бронетехніки. На жаль, під час боїв захисники України понесли втрати - сім полеглих та близько півсотні поранених.
Про «Сіфа» розказували, що поспати він встиг лише 15 хвилин, адже мав один спальник на двох зі своїм другом і вони спали по черзі. З самого світанку – вуличні бої з сепаратистами і ротою осетинів. Перший серйозний вуличний бій для «Сіфа», в якому він проявив себе хоробрим і дисциплінованим. Під час відходу групи в укриття, він йшов останнім, прикриваючи інших, але добігти не встиг – під ногами Антона розірвався ворожий ВОГ.
Пам’ять Антона було вшановано хвилиною мовчання на його улюбленому стадіоні 8 березня 2015 р., під час матчу 16-го туру Чемпіонату України з футболу “Ворскла” - “Говерла”. Того дня гравці полтавського клубу вийшли на поле у чорних футболках з написом "Антон «Сіф» Грицай", а його товариши розгорнули на трибуні банер із портретом Антона.
15 серпня 2015 р. на будівлі Полтавського національного педагогічного університету було урочисто відкрито меморіальну дошку на честь Антона. Того ж дня у селищі Крутий Берег, на стадіоні «Лтава» було проведено фан-турнір памяті Антона Грицая, у якому взяли участь 16 команд, які представляли навколофутбольні спільноти клубів “Ворскла”, “Полтава”, “Шахтар”, “Чорноморець”, а також підрозділ НГУ «Азов». Пізніше цей фант турнір став щорічним і змагання на честь Антона Грицая проводилися щорічно, аж до початку повномасштабного російського вторгнення.
Указом Президента України № 176/2015 від 25 березня 2015 року, "за особисту мужність і високий професіоналізм, виявлені у захисті державного суверенітету та територіальної цілісності України", нагороджений орденом «За мужність» III ступеня (посмертно).